אודות המפעל

  חברת פאר אלי אריזות בע"מ החלה את פעילותה בשנת 1979
  ונוסדה על ידי מר אלי פאר, מהנדס כימיה בהשכלתו.

  במשך קרוב ל 50 שנים עוסקת החברה בפיתוח ובייצור
  מגוון רחב של פתרונות אריזה בתחום האריזות הפלסטיק הגמישות:
  שקיות, יריעות פלסטיק וגלילי פלסטיק לשימושי אריזה שונים.

  עם חלוף השנים, החברה התרחבה ועברה ממיקומה באזור התעשייה בנתניה לאזור תעשייה עמק חפר.
  עם המעבר לעמק חפר, הושלמה הסמכת המפעל לתקן ISO 9001:2015.
  זאת במטרה לעמוד בסטנדרט האיכות של לקוחות החברה בתחומי הפארמה, מדיקל דיוויס (מכשור רפואי), מזון וכימיה.

  בנוסף, רכשה החברה ציוד חדש וכח האדם תוגבר במטרה להעניק ללקוחותינו מוצרים באיכות גבוהה
  תוך שמירה על גמישות מרבית במועדי האספקה וכמויות המינימום.

   

  מוצרים

  חברת פאר אלי מתמחה בהספקה של מגוון מוצרים ופתרונות אריזה, תוך דגש על איכות המוצר, עמידה בזמני הספקה קצרים ויצור כמויות מינימום נמוכות. למעשה כיום חברת פאר אלי הינה בין השחקנים הבודדים בשוק המסוגלים לתת מענה איכותי ונקי בתחום היריעות, שקיות הפלסטיק והגלילים לחברות המקפידות על איכות המוצר: חברות פארמה, קוסמטיקה, מזון וכימיה.

  גלילי יריעות מפוליאתילן LDPE (פלסטיק) וגלילי פלסטיק רב שכבתי:
  במידות שונות, עוביים שונים, שקופות או בצבע – על פי דרישת הלקוח. יריעות אלו משמשות לכיסויים של ציוד במפעלי תרופות, חיפויי קרקע, חקלאות הידרופונית, בניין ותעשייה. כמו כן אנו מציעים מגוון פתרונות לחומרים בעלי 2,3,5 שכבות ואף יותר, על מנת להקנות ליריעה או לשקית תכונות מיוחדות כגון עמידות בחדירת חמצן, מניעת הצטברות אדי מיים על היריעה (אנטי פוג ANTI FOG) וכד'.

  שקיות פוליאתילן
  במידות, עוביים וסוגי חומר שונים: שקיות PE, MD-PE ושקיות HDPE לשוק הקמעונאי. שקיות אלו משמשות לאריזת חומרי גלם במפעלי תרופות, כימיה וקוסמטיקה, אריזת חומרי גלם בתהליך היצור, אריזת פסולת רפואית, שקיות לשתילה ואריזת תוצרת גמורה: כבטנה בתוך קרטון או חבית, או כשקית בלבד.

  שרוולי פוליאתילן
  המשמשים לאריזת מוצרי מעבדה, טקסטיל, פרזול, נייר ועוד. אנו מייצרים שרוולים מודפסים המשמשים במפעלי פלסטיק, אלקטרוניקה, פרזול, עץ ועוד לאריזת המוצר ללקוח (בשקיות סגורות בהלחמת חום).

  שקיות נשיאה לשוק הקמעונאי
  שקיות עם או בלי ידית, מודפסות על פי דרישת הלקוח.

  את כל מוצרינו ניתן לקבל גם מחומר רב שכבתי, בעל תכונות השומרות על המוצר כגון: שקיות עם הגנה בפני קרינת UV (קרינה שמש),  שקיות אנטי סטטיות לעבודה בחדרים נקיים, שקיות לשמירה על טריות המוצר, שקיות עם תוסף מיוחד לשמירה על מוצרים מפני חלודה וקורוזיה ועוד.

   

  היתרונות בעבודה עם פאר אלי אריזות

  • הספקת מוצר איכותי, נקי, שקוף ובמידות מדויקות. כל המוצרים שאנו משווקים עוברים בדיקה קפדנית אצלנו מבחינת עמידה של המוצר בסטנדרט שסוכם מול הלקוח.
  • פיתוח מוצרים על פי דרישת הלקוח  ובהתאם לצרכים של הלקוח (מוצר עמיד בשמש, מוצר חוסם חדירת חמצן, יריעה עבה במיוחד וכד').
  • יצור מדויק ואיכותי על פי המידות, העובי והצבע הדרושים ללקוח.
  • חברת פאר אלי היא חלק מקבוצת גיל פק המציעה ללקוחותיה מגוון מוצרים רחב לעולמות הפארמה והמדיקל. לקוחותינו נהנים מ ONE STOP SHOP שבו הם מוצאים מענה לצרכים שלהם בתחומי האריזות: בקבוקי פלסטיק, פקקים, מכסים וכן מוצרים לשימושים מעבדתיים: כוסות דיגום, מבחנות פלסטיק, צלחות פטרי ומוצרי מעבדה נוספים.
  דילוג לתוכן